
| : | 107711 |
|---|---|
| : | Image Sensors, Camera |
| : | Basler |
| : | 2592 X 1944, 60 |
| : | - |
| : | Tray |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Basler |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | OBSOLETE |
| Package / Case | Module |
| Type | CMOS |
| Operating Temperature | 0°C ~ 75°C |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Pixel Size | 2.2µm x 2.2µm |
| Active Pixel Array | 2560H x 1920V |
| Frames per Second | 60.0 |