
| : | 7UL1T34FS,LF(B |
|---|---|
| : | Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers |
| : | Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
| : | L-MOS LVP IC VC |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | SOT-953 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Supplier Device Package | fSV |