
| : | A19571LUBBTN-FSNPH |
|---|---|
| : | Position, Proximity, Speed (Modules) - Industrial |
| : | Allegro MicroSystems |
| : | LARGE AIR GAP, |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Allegro MicroSystems |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 2-SIP Module |
| Type | Magnetoresistive (GMR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Voltage - Supply | 4V ~ 24V |
| Actuator Material | Magnet |
| Frequency | 12 kHz |