
| : | B39212B8092P810 |
|---|---|
| : | RF Multiplexers |
| : | Qualcomm® RF Front-End (RFFE) filter products |
| : | RF DUPLEXER 1.9 |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Qualcomm® RF Front-End (RFFE) filter products |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 9-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 1.92GHz ~ 1.98GHz / 2.11GHz ~ 2.17GHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 43.00dB / 48.00dB |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 37.00dB / 43.00dB |