
| : | CATTEN-09R0 |
|---|---|
| : | Attenuators |
| : | Crystek Corporation |
| : | RF ATTENUATOR 9 |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Crystek Corporation |
| Series | CATTEN |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 9dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 3 GHz |