
| : | HHM1506 |
|---|---|
| : | Balun |
| : | TDK Corporation |
| : | BALUN DUAL 50/1 |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TDK Corporation |
| Series | HHM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency Range | 1.92GHz ~ 1.98GHz, 2.11GHz ~ 2.17GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 100Ohm |
| Insertion Loss (Max) | 1.0dB |
| Return Loss (Min) | 10dB |
| Phase Difference | 180° ±10° |