
| : | PIS-0569 |
|---|---|
| : | Solar Cells |
| : | Pi Supply |
| : | SOLAR CELL PANE |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pi Supply |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Cells |
| Size / Dimension | 6.890" L x 6.890" W x 1.378" H (175.00mm x 175.00mm x 35.00mm) |
| Voltage @ Pmpp | 5.5 V |
| Power (Watts) - Max | 6 W |