
| : | R2A20118ASP#W5 |
|---|---|
| : | PFC (Power Factor Correction) |
| : | Renesas |
| : | R2A20118 - MIXE |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Renesas |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | OBSOLETE |
| Package / Case | 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Voltage - Supply | 24V |
| Mode | Critical Conduction (CRM) |
| Supplier Device Package | 20-SOP |