
| : | SIM-S-IO3-MFF2-2-LP |
|---|---|
| : | Subscriber Identification Module (SIM) Cards |
| : | 1GLOBAL |
| : | MFF2 SIM FOR LT |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 1GLOBAL |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Format | ESIM (MFF2) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Core Processor | ARM 32-bit RISC SC300 |
| Class | A (5V), B (3V), C (1.8V) |
| Size / Dimension | 5mm L x 6mm W x 1.27mm H |
| Network Technology | 2G, 3G, 4G LTE IOT |