| : | SLFD15-5R950G-03T |
|---|---|
| : | RF Multiplexers |
| : | Sunlord (Shenzhen Sunlord Electronics) |
| : | MULTILAYER DIPL |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sunlord (Shenzhen Sunlord Electronics) |
| Series | SLFD |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 2.4GHz ~ 2.4GHz / 5.15GHz ~ 7.125GHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | - / 18.00dB |
| High Band Attenuation (min / max dB) | - / 24.00dB |