| : | ST4SI2M0004TPIFW |
|---|---|
| : | Subscriber Identification Module (SIM) Cards |
| : | STMicroelectronics |
| : | ESIM SYSTEM ON |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | OBSOLETE |
| Format | ESIM (MFF2) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Core Processor | Arm® SecurCore® SC300™ RISC |
| Class | A (5V), B (3V), C (1.8V) |
| Size / Dimension | 5mm L x 6mm W x 1mm H |
| Network Technology | 2G, 3G, 4G LTE IOT |