
| : | TG-C203-330X330X0.03 |
|---|---|
| : | RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials |
| : | T-Global Technology |
| : | RF EMI SHLD SHE |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | T-Global Technology |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | OBSOLETE |
| Length | 12.992" (330.00mm) |
| Shape | Sheet |
| Type | Shielding Sheet |
| Width | 12.992" (330.00mm) |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Adhesive | Conductive, Double Sided |
| Thickness - Overall | 0.001" (0.03mm) |