
| : | WLL190T-2M393 |
|---|---|
| : | Sensor, Transducer Amplifiers |
| : | SICK |
| : | FIBER AMPLIFIER |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SICK |
| Series | WLL190 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Output Type | PNP |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Amplifier Type | Fiber Amplifier |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Voltage - Supply | 10V ~ 24V |
| Current - Supply | 50 mA |