
| : | XUK1APBNM12 |
|---|---|
| : | Photoelectric, Industrial |
| : | Telemecanique Sensors |
| : | PHOTOELECTRIC S |
| : | - |
| : | Box |
| : | |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Telemecanique Sensors |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Sensing Distance | 22.97' (7m) |
| Sensing Method | Reflective |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Output Configuration | PNP-NC |
| Voltage - Supply | 12V |
| Response Time | 2ms |
| Ingress Protection | IP65 |
| Connection Method | Connector, M12 |