
| : | ZAPD-21+ |
|---|---|
| : | RF Power Dividers/Splitters |
| : | Mini-Circuits |
| : | 2 WAYS PWRSPLTR |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Size / Dimension | 2.000" L x 2.000" W x 0.750" H (50.80mm x 50.80mm x 19.05mm) |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Specifications | Isolation (Min) 18dB, 3° Imbalance (Max) |
| Frequency | 500 MHz ~ 2 GHz |